• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Sztuczna inteligencja: Jakie są jej rzeczywiste zastosowania?

Dostawcy Internetu w każdej lokalizacji
Zapewne wielu z Was stanęła przed powyższym pytaniem. Spotykamy się z nim wtedy kiedy kończy się nam podpisana umowa z dostawcą Internetu oraz dodatkowo w przypadku przeprowadzki i nowego miejsca. Wtedy właściwie każdy z nas próbuje zdobyć informacje czy poprzedni ISP utworzy dla nas jakaś rabat na usługę czy może inny operator ma o wiele lepszą ofertę z której będzie można skorzystać.
Z myślą o tak licznym gronie osób, postanowiłem stworzyć wpis o niesamowitym portalu internetowym pod adresem: dostawcy-internetu.pl – ta strona to miejsce, w którym skupione są oferty wszystkich dostawców z całej Polski! Nawet najmniejsze wioski mają swoją podstronę na której dostawcy reklamują swoje usługi oraz promocje. Portal w mgnieniu oka umożliwia odnaleźć dostawcę który zaoferuję najlepszą ofertę.
W jaki sposób znaleźć dostawcę?
Przejdź na stronę zasadniczą portalu dostawcy-internetu.pl, a następnie, u góry strony zobaczysz przycisk ,,Znajdź łącze’’, następnie musisz wybrać odpowiednie województwa, miasta oraz ewentualnej wsi. Na końcu zobaczysz tabelę z ofertami , a oprócz tego cenami, wystarczy użyć pól sortowania żeby stosownie dobrać propozycję do osobistych wymagań. Prawda, że to zwykłe? Doświadcz sam.
Czy to najlepszy Portal?
Zdecydowanie tak! To zdecydowanie najlepszy portal tego typu, który spotkałem. Z czystym sumieniem mogę Tobie go polecić. Sam nieraz mam dość wpisywania słów: Internet Poznań do wyszukiwarki google, aby wyszukać stosownie dobrą ofertę. Ten portal umożliwia zaoszczędzić cenny czas i przedstawić aktualną ofertę operatora dla danej miejscowości.
Polecam Serdecznie!

Categories: Informatyka

Comments are closed.